APC Rack PDU, Switched, 1U, 16A, 208/230V, (8)C13

Tento výrobek naleznete v kategorii: odrazka
Skladové číslo: 910161798


Řízený rozbočovač silového napájení, který umožňuje postupně spínat jednotlivé zásuvky. Pro plynulý rozběh Vašich zařízení.

Místní displej pro monitorování proudu - Souhrnný odběr proudu na jednotku distribuce napájení je znázorněn na digitálním displeji jednotky. Místní digitální displej pomáhá montážním technikům předcházet přetížení okruhů díky viditelné výstraze v případě, že se odběr proudu přiblíží maximálnímu povolenému odběru jednotky. (K dispozici pouze u vyhrazených jednotek.)

Limitní hodnoty pro varování - Definice úrovně výstrah před přetížení obvodů. Uživatel je o možných problémech informován prostřednictvím síťových a vizuálních výstrah. (Poznámka: Dostupné pouze u jednotek podporujících monitorování proudu. Dostupnost lze ověřit ve specifikacích dané jednotky.)

Správa sítě - Komplexní rozhraní pro správu sítě poskytující standardní správu prostřednictvím webu, protokolů SNMP a Telnet. Umožňuje uživatelům šetřit čas a přistupovat, konfigurovat a spravovat jednotky ze vzdálených umístění. S touto funkcí je spojena možnost rychlé a snadné aktualizace firmwaru stažením ze sítě, která poskytuje prostor pro budoucí vylepšení produktů.

Vzdálené řízení jednotlivých zásuvek - Vzdálená správa zásuvek umožňuje uživatelům vypínat zásuvky, které nejsou používány (předcházení přetížení), a restartovat napájení zablokovaných jednotek (minimalizace nákladných výpadků bez nutnosti cesty k jednotce).

Prodlevy napájení - Umožňuje uživatelům konfigurovat pořadí postupného zapínání a vypínání jednotlivých zásuvek. To pomáhá předcházet proudovým rázům při spouštění, které mohou způsobit přetížení okruhů a snížení zátěže. Řazení rovněž umožňuje uživatelům předem určit, které zařízení bude zapnuto jako první, a zajistí tak správnou funkci dalších závislých jednotek.

Kompatibilní se Správcem InfraStruXure™ - Umožňuje centralizovanou správu pomocí nástroje APC InfraStruXure Manager.

Indikátor LED zátěže - Indikuje přetížení a stavy varování na základě uživatelsky definovaných úrovní výstrah. Upozorňuje uživatele na možné přetížení obvodů.

Rack-Mountable - Zahrnuje možnosti vodorovné a svislé montáže a montáže bez nástrojů. Umístí napájení na nejžádanější místo – do stojanů vedle zařízení.

Jediný vstupní zdroj napájení - Dodávka napájení přivedeného jedním kabelem mnoha dalším zařízením a pohodlné napájení zařízení instalovaných ve stojanech. Při instalaci šetří čas a peníze použitím jediného přívodního kabelu a standardních konektorů.

Široký rozsah vstupních a výstupních připojení - Řada výrobků obsahuje širokou škálu vstupních a výstupních konektorů pro distribuci napájení do většího počtu zásuvek 120 V, 208 V nebo 230 V. Velké množství vstupních a výstupních konektorů umožňuje uživatelům přizpůsobit se měnícím se nárokům na napájení. Společnost APC nabízí jednotky, které dodávají výkon až 14,4 kW s použitím jediného přívodního svazku.
Specifikace

Výstup
Napětí (main only): 208, 230 V
Maximální proud na fázi: 16 A
Výstupní konektor: (8)IEC 320 C13

Vstup
Nominální vstupní napětí: 208, 230 V
Vstupní frekvence (Hz): 50/60 Hz
Vstupní konektor: IEC-320 C20
Délka kabelu: 2.5 metru
Maximální vstupní proud na fázi: 16 A
Dovolené zatížení: 3680 VA

Čistá hmotnost: 2.27 kg
Max Výška: 44.00 mm
Max Šířka: 445.00 mm
Max Délka: 108.00 mm
Barva: Černá

další informace a odkazy ke zboží APC Rack PDU, Switched, 1U, 16A, 208/230V, (8)C13 :

obchodní informace o položce APC Rack PDU, Switched, 1U, 16A, 208/230V, (8)C13 :
  • balení: 1ks
  • záruka: 2 roky
  • výrobce: OEM
  • způsoby dodání: osobně v Hr. Králové ,  Česká pošta (obchodní balík) ,  PPL (expresní přeprava zásilek)
  • způsoby platby: platba v hotovosti / kartou ,  platba předem příkazem k úhradě ,  dobírka
 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz